do kasy suma: 0,00 zł

Tankpad cappad


Niezawodna praca motocykla jest bardzo ważną kwestią, jednak jego szata zewnętrzna również jest istotna. Aby upiększyć posiadany model i wyróżnić go spośród innych urządzeń danej marki jak np. Suzuki, Yamaha czy BMW, polecamy nasze autorskie tankpady i cappady.

To specjalne naklejki ochronne, dzięki którym każdy może w indywidualny sposób ozdobić swój pojazd i nadać mu niepowtarzalny efekt wizualny. Jeśli zależy Ci na kompleksowej ochronie baku swojego motocykla, to zestaw tankpad i cappad Fooqs jest ofertą dla Ciebie.

Naklejki ochronne, które oferujemy są wykonane z wytrzymałego tworzywa, przez co są wysokiej jakości. Osłony zbiornika pokryte są warstwą 3d, która zabezpiecza przed działaniem benzyny, zarysowaniami oraz mechanicznym ścieraniem.

Naklejki 3d Fooqs są dostosowane do łatwej aplikacji - bez trudu poradzisz sobie z samodzielnym montażem tankpada i cappada. Mocny klej gwarantuje silne przyleganie.

Warto podkreślić, że jesteśmy bezpośrednim producentem tankpadów i cappadów. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe wzory.Możemy wykonać również indywidualny wzór na zamówienie - w tym celu skontaktuj się z nami w sprawie wyceny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl