do kasy suma: 0,00 zł

XJ 600 N


Trwałe naklejki na motocykl Yamaha

Oferta naszej firmy obejmuje naklejki Yamaha na niemal wszystkie dostępne modele jednośladów tej marki. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i specjalizacji, oferujemy naszym klientom naklejki będące idealnym odwzorowaniem oryginałów. Warto pamiętać o tym, że naklejki oryginalne Yamaha są zdecydowanie kosztowniejszym i trudniej dostępnym rozwiązaniem, podczas gdy naklejki Fooqs wyróżniają się perfekcyjną estetyką, trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne. Jeśli więc Twój motocykl Yamaha naklejki oryginalne ma już zdekompletowane lub są w kiepskim stanie, zainteresuj się naszym asortymentem.

W naszej ofercie znajdziesz naklejki na prawie każdy model motocykla Yamaha. Gdyby tak się nie stało, skontaktuj się z nami – na podstawie oryginalnego wzoru przygotujemy dla Ciebie odpowiednie naklejki Yamaha, które będą idealnie dopasowane do modelu oraz kolorystyki Twojego motocykla.

Naklejki najwyżej jakości

Specjalnością naszej firmy jest właśnie produkcja naklejek na motocykle wiodących marek. Działamy w tej branży już od wielu lat, mamy ogromne doświadczenie praktyczne i odpowiednie zaplecze sprzętowe, by oferować klientom wyłącznie dopracowane naklejki na motocykle Yamaha. Są one wykonywane z wykorzystaniem technologii sitodruku, a następnie precyzyjnie wycinane przy pomocy plotera – pozwala to na idealne odwzorowanie kształtu i wymiaru każdej naklejki. Wszystkie naklejki z naszego asortymentu są zabezpieczane specjalnym laminatem, który ochrania naklejkę przed czynnikami atmosferycznymi. Dzięki temu deszcz, korozja, słońce lub benzyna nie będą w stanie zaszkodzić naklejkom na Twoim motocyklu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl