do kasy suma: 0,00 zł

CBR 1100 XX


Naklejki premium do Honda CBR 1100 XX - Blackbird.

Honda CBR 1100XX Super Blackbird to motocykl, który wyznaczał standardy prędkości i wydajności w latach 90-tych. Jego historia jest związana z pasją do jazdy na dwóch kółkach, a charakterystyczne naklejki XX na owiewki dodają mu niepowtarzalnego stylu.

W okresie, gdy japońscy i europejscy producenci motocykli rywalizowali o przekroczenie granicy 300 km/h, Honda postanowiła odpowiedzieć na to wyzwanie. W 1996 roku, w świecie superbików, dominującym modelem była Honda CBR 900RR, ale marzenie o rekordowych prędkościach wymagało czegoś więcej.

Naklejki do 1100 XX na gaźniku i na wtrysku.

Legendarna Honda CBR 1100XX Super Blackbird - połączenie sportu i turystyki na dwóch kółkach. To wyjątkowy motocykl, który zadziwiał swoją dużą mocą 164 KM oraz maksymalną prędkością, która wahała się od 290 do aż 303 km/h. Słynny "XX", jak potocznie mawiano o tej maszynie, stał się symbolem szybkości i siły na drodze.Każdy posiadacz tego modelu motocykla wie, że Honda XX różni się ze względu na sposób dostarczania paliwa do silnika.
W roku 1997 czy 1999 produkowane były modele na gaźniku. W latach 2002 - 2007, z fabryki wychodziły już młodsze egzemplarze  z systemem wtrysku paliwa. Niezależnie, który model posiadasz - w naszym sklepie znajdziesz odpowiednie naklejki.
Dziś słynny Blackbird jest już swoistym klasykiem, dlatego tym bardziej warto zadbać o jego nienaganny stan.
Wykonujemy naklejki CBR, 1100 XX, skrzydła Honda oraz grafiki na owiewki, występujące w wybranych modelach.
Ten klasyczny motocykl z naklejkami Fooqs będzie prezentował się fantastycznie!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl